FAQ

FAQ

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin od zakupu, wyjątkiem są produkty z wydłużonym czasem. Taka informacja znajduje się pod ceną produktu. Prosimy pamiętać, iż rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji zamówień dotyczy jedynie dni roboczych i nie obejmuje tym samym weekendów, a także świąt.

Uprzejmie informujemy, iż domówienia do złożonych i niewysłanych jeszcze zamówień są możliwe. Prosimy o przesłanie na maila biuro@fabrykalamp.eu kodu produktu jaki chcieliby Państwo umieści i w jakim zamówieniu, wówczas zostanie ono zmodyfikowane przez obsługę naszego sklepu.

Jest to zależne od produktu. Jeżeli lampa zawiera w komplecie źródło światła – wówczas taka informacja jest podana w opisie danej lampy.

Kupujący ma prawo do złożenia reklamacji w przeciągu 24 miesięcy od daty zakupu.

Tak, do każdego zamówienia otrzymują Państwo paragon, jeśli chcą Państwo otrzymać FV, wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania zamówienia.

Klient ma możliwość wyboru takich przewoźników jak: Paczkomaty InPost, Kurier DPD, Kurier GLS, Poczta Polska.

O kodach rabatowych informujemy najczęściej na stronie głównej naszego sklepu oraz w naszych mediach społecznościowych, dlatego zachęcamy do obserwowania naszych profilów na Instagramie https://www.instagram.com/fabrykalamp/ oraz na facebooku https://www.facebook.com/fabrykalamp/

Obsługa naszego sklepu jest do Państwa dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 880 106 004 oraz mailowego na adres biuro@fabrykalamp.eu.

Zapraszamy do kontaktu Architektów i biura projektowe na z.zubel@kbmpolska.pl – gwarantujemy miłą i profesjonalną atmosferę współpracy oraz zapewniamy korzystne rabaty.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Dziękujemy za zainteresowanie, i życzymy udanych zakupów.
Zespół sklepu Fabrykalamp

T: +48 880 106 004
E: biuro@fabrykalamp.eu
www: https://fabrykalamp.eu/

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)