Kolor

Liczba punktów światła

Kolekcja

Rodzaj

Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe to grupa, do której zaliczają się lampy zewnętrzne stosowane w otoczeniu budynku. Mają one na celu podświetlenie i ozdobę ogrodu. Najczęściej kupowane lampy do ogrodu to lampy stojące dostępne w różnych rozmiarach. Różnorodność w wyborze kształtów i wysokości sprawia, że wybór jest bardzo szeroki. Lampy mogą być wykorzystane do podświetlenia drzew i krzewów i pełnić funkcję ozdobną lub mogą być stosowane jako oświetlenie tarasu lub podjazdu – czyli w celach praktycznych. Lampy stojące są jednym z kluczowych elementów architektury ogrodu.

Częstym wyborem są także lampy kule, które stanowią bardzo interesujący sposób na aranżację ogrodu. Jest to najnowszy trend w architekturze nowoczesnych ogrodów.

Wszystkie lampy ogrodowe dostępne w naszej ofercie mają specjalne parametry techniczne, przede wszystkim stopień szczelności IP, dzięki którym są odporne na zmiany temperatur, na wilgoć, na inne czynniki atmosferyczne takie jak wiatr czy śnieg.

Jakie oświetlenie do ogrodu?

Przy wyborze oświetlenia zewnętrznego ważne jest umiejscowienie danej lampy. Obok wejścia do domu świetnie, na elewacji czy tez przy wejściu do garażu sprawdzą się kinkiety zewnętrzne. Pięknie podkreślą walory budynku w nocy, ułatwią także wejście do domu po zmroku. Lampy wiszące idealnie sprawdzą się na tarasie lub w altanie, dadzą więcej światła do spędzenia letnich wieczorów na zewnątrz. Jeśli chcesz rozświetlić drogę przez ogród lub podkreślić wizualnie niektóre rośliny tutaj idealnie sprawdzą się lampy ogrodowe stojące. Mogą być ukryte między roślinami lub drzewami, aby widoczne było subtelne źródło światła z ogrodu lub na przykład przy podjeździe do garażu jako główny element.

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)