Filtruj

Cena

Producent

Liczba punktów światła

Kolekcja

Lampy podłogowe

Liczba punktów światła

Rodzaj

Lampy podłogowe

Lampa stojąca stanowi wyjątkowy element dekoracyjny, ale to także obowiązkowe uzupełnienie lampy sufitowej czy lampy stołowej w naszym domu. Lampa podłogowa idealnie sprawdzi się przy wieczornej chwili relaksu. Może być dekoracją w niemal każdym pomieszczeniu:

  • W salonie do stworzenia przytulnej atmosfery
  • W sypialni jako alternatywa dla lampy sufitowej
  • W gabinecie do pracy
  • W pokoju dziecka dając delikatne światło pomagające zasnąć
  • W korytarzu, hallu do delikatnego oświetlenia pomieszczenia

Fabrykalamp posiada w swojej ofercie szeroki wybór lamp podłogowych, które można dopasować do pozostałych lamp z naszej oferty i stworzyć tym samym piękny zestaw oświetlenia w swoim domu lub biurze. Nasze lampy stojące posiadają duże, stylowe abażury, które można dopasować do każdego wnętrza.

Lampy stojące są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Możemy ją ustawić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ jej działanie wymaga jedynie podłączenia do gniazda wtykowego. I w dosłownie kilka chwil możemy cieszyć się nowym źródłem światła i nową ozdobą naszego wnętrza.

Klasyczna lampa podłogowa składa się z wysokiej, prostej postawy oraz klosza wykonanego z różnych materiałów, np. z ratanu, juty, weluru. Abażury ze złotym wnętrzem pięknie i delikatnie rozpraszają światło w pomieszczeniu, tworząc sielską aurę przytulności i ciepła.

Do lamp podłogowych zalecamy energooszczędne żarówki LED, których szeroki wybór znajdziecie w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Świetny wybór!
Dobierz żarówki DO LAMP Z GWINTEM E27