Cena

Kolor

Kolekcja

Rodzaj

Rodzaj

Lampy podłogowe

Wyświetlanie 1–32 z 33 wyników

Lampy podłogowe

Lampa stojąca stanowi wyjątkowy element dekoracyjny, ale to także obowiązkowe uzupełnienie lampy sufitowej czy lampy stołowej w naszym domu. Lampa podłogowa idealnie sprawdzi się przy wieczornej chwili relaksu. Może być dekoracją w niemal każdym pomieszczeniu:

  • W salonie do stworzenia przytulnej atmosfery
  • W sypialni jako alternatywa dla lampy sufitowej
  • W gabinecie do pracy
  • W pokoju dziecka dając delikatne światło pomagające zasnąć
  • W korytarzu, hallu do delikatnego oświetlenia pomieszczenia

Fabrykalamp posiada w swojej ofercie szeroki wybór lamp podłogowych, które można dopasować do pozostałych lamp z naszej oferty i stworzyć tym samym piękny zestaw oświetlenia w swoim domu lub biurze. Nasze lampy stojące posiadają duże, stylowe abażury, które można dopasować do każdego wnętrza.

Lampy stojące są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Możemy ją ustawić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ jej działanie wymaga jedynie podłączenia do gniazda wtykowego. I w dosłownie kilka chwil możemy cieszyć się nowym źródłem światła i nową ozdobą naszego wnętrza.

Klasyczna lampa podłogowa składa się z wysokiej, prostej postawy oraz klosza wykonanego z różnych materiałów, np. z ratanu, juty, weluru. Abażury ze złotym wnętrzem pięknie i delikatnie rozpraszają światło w pomieszczeniu, tworząc sielską aurę przytulności i ciepła.

Do lamp podłogowych zalecamy energooszczędne żarówki LED, których szeroki wybór znajdziecie w naszym sklepie.

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)