Filtruj

Cena

Liczba punktów światła

Kolekcja

Kinkiety

Rodzaj

Kinkiety

Lampa ścienna to alternatywa dla lampy sufitowej, mogą także stanowić jej uzupełnienie i tworzyć spójną całość. Kinkiet zapewnia światło w pomieszczeniu nieco delikatniejsze i bardziej przytulne niż lampa wisząca. Lampy ścienne poza funkcjonalnością, np. oświetleniem jakiegoś punktu na ścianie, stanowią także element dekoracyjny wyposażenia wnętrz.

Jak wybrać odpowiedni kinkiet?

Przede wszystkim należy sobie odpowiedzieć na pytanie, do jakiego pomieszczenia chcemy zastosować lampkę ścienną i jaką ma spełniać funkcję. Niektóre kinkiety montowane są jedyne w celach dekoracyjnych, inne mają oświetlić, wyeksponować jakąś strefę pomieszczenia lub być delikatniejszym zamiennikiem dla lampy sufitowej. Jeżeli chodzi nam jedynie o kinkiet, jako element dekoracji domu to znów pojawia się kwestia stylu, w jakim pomieszczenie jest urządzone. W naszym sklepie niemal każda lampa sufitowa ma swój odpowiednik w lampie ściennej, więc bez problemu można dobrać kinkiet pasujący stylem i wyglądem do lampy wiszącej.

A jeśli nie mam przygotowanej instalacji pod kinkiet?

W ofercie mamy lampy ścienne z kablem i wtyczką. Te można zamontować w dowolnym miejscu, gdyż są podłączane do prądu za pomocą przewodu. To wygodne rozwiązanie, jeśli nie posiadamy przyłącza prądu w tym miejscu, w którym chcemy zamontować kinkiet. W naszej ofercie znajdziecie kinkiety klasyczne oraz kinkiety regulowane, dzięki którym można nakierować źródło światła we wskazane miejsce.

Gdzie zamontować kinkiet?

Kinkiet najczęściej traktowany jest jako dodatkowe źródło światła. Może oświetlać ciemny kąt w pomieszczeniu, może być dekoracyjnie zamontowany na schodach, w salonie, lub w łazience nad lustrem. Nie zapominajmy o pokoju dziecka. Kinkiety dziecięce wyróżniają się swoimi oryginalnymi wzorami, które rozjaśnią ciemną noc i dadzą sprzyjające zasypianiu delikatne światło. Posiadamy szeroki wybór kinkietów do pokoju dziecięcego.

Wyświetlanie 1–30 z 104 wyników

Rabat na pierwsze zakupy -10% z kodem FL10KUP TERAZ